анонс

 

Лунного дня, 31-го червня, коли можливе все неможливе, я пропоную любителям велоквестів повернутись на багато років назад, у час, коли ночі були затишніші, а тишу руйнував лиш далекий дзвін гітари. Звідси й тематика - новітня історія Луцька з усім музично-культурним сплетінням вісімдесятих-дев'яностих, тому до швидких колес вам не завадить додати гарну пам'ять та гострий розум.

Формат квесту - класичний, але з елементами нелінійності, тому одразу готуйтесь до приємних сюрпризів як на старті, так і у процесі, бо невідомо, куди приведе вас стрибок ліворуч чи праворуч :)

Попередня реєстрація - в темі на форумі, остаточна - на місці старту, яким є центральний вхід до парку Лесі Українки.

30 червня о 23:00 буде дано старт, за 10 хвилин перед тим реєстрацію буде закрито.

У команді може бути від 2 до 5 гравців, до того ж команда з двох учасників отримує фору - 24 хвилини :)

Також окремий бонус очікує на команду, що переважно (більш, ніж наполовину) або ж повністю складається з представниць прекрасної статі!

Підказки є, але лише такі, що вказують на місце, і це дорого вартуватиме :) А порівняно недорогі уточнюючі "автопідказки" буде включено до загального пакету завдань.

Для участі у велоквесті кожен учасник команди зобов'язаний мати наступне спорядження:

справний велосипед;
велошолом;
маячок або хоча б задній катафот;
фару, а також не завадить ще один ліхтар;
іжа та напої із розрахунком на 3-4 години катання і напруження мізків;
сучасну мапу Луцька ;)

Вартість участі у грі - фіксована - 10 гривень з кожного учасника, незалежно від попередньої чи передстартової реєстрації. Саме так, вам це не почулося - маленька та шустра команда заплатить менше, ніж м'ясиста та потенційно більш розумна :)

Shkoder