Критика та дифірамби

Zibers:
Квест зачотний. Із мінусов - ДеЖаВю "молокозаводко", КП ну нікуда не годітца. Да і круг цей (
Старий дом, "молокозавод"-труби, астановка з білетіком...) оч.подорвал харізму... :(

Да лан... КВЕСТ УДАЛСА, правда з несколькімі мінусамі.

D@ve:

Все було чьотко. На рахунок очісної станції - згоден. Було, певно, саме складне завдання. Ми знали, що десь на Вишкові, а де саме - не в курсі. Запитали в таксистів - ті сказали неправильно. Знайшли тільки завдяки тому, що попередню команду запасли, як вони звідти виїжджали (хоч вони і поморозились ). Всі інші питання були абсолютно адекватними. Плюс виправдали назву квесту "технічні" завдання. Нечасто вдається повісити над Стирьом на мотузках (за це окремий респект).
Ще сподобалось, що самі підказки були у важкодоступних місцях. Минулі організатори нас відверто жалкували :) То на стелю приколють, що мусиш з ровера стрибати, то в трубу засунуть (вузьку і брудну, між іншим), а то й на памятник запруть. 
Єдине, що можу додати - трішкі розпливчасте вийшло з хрестом на фініші. Склали його з палок на траві, і куди він дівся - ніхто не знає. Ми зразу відштовхувались від млина - це єдиний статичний хрест в тому місці. Рахували від нього 40 кроків і шукали. А так вийшло, що хрест в іншому місці, а де саме - х його з. Хоча це не завадило команді переможиці скарб таки знайти :) 
Коротше - організаторам мегареспект і уважуха. Так тримать! Квест вийшов на 100%. Накатали 63 км, 5 годин ігрового часу, спалили массу калорій і отримали купу позитиву.

odna:

Не в обиду предыдущим квестам, этот профессионально сотряпан.
Молодцы. Нет слов. 
Ночь пролетела на одном дыхании. Как один час. Претензий у нашей команды к "Адреналину" нет. А за технические задания - так, вообще, отдельная благодарность. И каково им было высидеть ночь на тех мостах!
А лично мне помешала нормально выступить ток моя невнимательность, рассредоточенность, ввиду мож и объективных обстоятельств  ;)
Спасибо большое.

vampirich:
Квест получився суперовий. Навіть якщо в нашій команді були кілька фраз про недоліки з завданнями, то, подумавши добре, ми дійшли до висновку, що самі тупили, а не завдання були криві... Я брав участь раніше лише в автоквестах - це ніяк не рівняється... В автоквесті знайшов підказку, відгадав, і дуєш на інше місце... Ніякої різноманітності... А даний квест... Що тіко не було: й з велосипеда вверх стрибали, й Біо на пам"ятник закидали, й за ноги мене Дейв з труби витягував, й по розвалинах по тих склянках битих лазили... Найбільший респект організаторам за 33 копійки! Дуууже сподобалося...

Хоча єдиний мінус таки був.... Було в нас кілька випадків, що або ми прямо за якоюсь командою йдем по кругу, або хтось йде одразу за нами. Й чесно кажучи, було трошки обідно, коли ти потратив 15 хвилин на знаходження КП, фоткаєшся біля нього, а тут інша команда на фотоспалах прилетіла, не затративши часу на пошуки... Але це все дрібниці... Головне - КВЕСТ ДІЙСНО СУПЕРОВИЙ!

BiO:
Вперше брав участь у велоквесті. На початку бажання було лише одне - дійти до фінішу. Все-таки, ніч, брак підготовки, втома після с/г робіт і т.ін. Коли розпочався квест - все забулось, залишились тільки завдання і нічний Луцьк.
Технічні завдання - до останнього моменту було невідомо, що ж це таке буде. Страшенно цікаво, але мало. Хоча воно і зрозуміло. Це ж перша спроба впровадити такі елементи в квест. Надіюсь, далі буде більше (в уяві одразу постає картинка: велосипедист з мотком мотузки через плече під'їжджає до якоїсь перешкоди, закидає кішкою мотузку, чіпляє велосипед на спину, вилазить нагору і їде далі) ;)
Те, що маршрути складені були послідовно, робило проходження квесту дещо простішим. Проїхавши 2 КП можна було приблизно орієнтуватись, куди їхати далі.
Враховуючи те, що в Луцьку проживаю відносно недовго, ніколи в житті не здогадався б, де знаходився кінотеатр "Комсомолець". Як показує практика, навіть ті, хто живе тут від народження, не всі про це знають.
Ще б ніколи не поліз на пам'ятник, якби підказка не була настільки явною... Мабуть, у людей, які біля нього відпочивають, є традиція - розбивати порожні пляшки об пам'ятник - зверху досить багато битого скла.
А взагалі, розміщення підказок достойне поваги. Так і треба. Просто підійти і взяти - не так цікаво.

Ну і на завершення, велике товсте ДЯКУЮ організаторам. Чекаємо наступного квесту!

ursa:
А кто из вас мечтал провести полтора часа ночью на дерьмостанции? :D
Уф! Порвали! М-м-мега жесть!
33 копейки - гениальная идея! Когда ещё попристаёшь к людям в 11 вечера с дурацкой просьбой "Да-айте копеечку" :D
Эх, хорошо же покачаться над Стырём, пытаясь схватить карту. Форт Буаярд, блин :)
"Зелёный забор" и 138-й столбик - ааааааа, столбик и точно оказался 138-м. Залезть в здание через окно, чтобы выйти через дверь, потом карабкаться на 2.5 метра вверх, чтобы снова выти в двери, загадки, которые не несли смысловой нагрузки... н-дааа, жёстко. Мини-квест, так сказать ;)

"+++" - оригинально спрятаны задания (трубы, газораздатка, потолок станции, карта); неплохой километраж (мы намотали 75 км); выезд за пределы города (скоростные участки для улучшения или ухудшения результата); удачные идеи (копейки, клавиатура, билетик, конверт)
"- - -" - не совсем "поэтические" стихи (гы!); хоть под конец и устали, но всё равно - МАЛО!!! Первый раз на часы глянули в четыре часа утра - и прозрели, казалось, что мы катаем не больше двух...
Организаторы постарались, адреналин пёр изо всех дыр
:)

druid:

Квест супер. Дійсно високий рівень організації. Після квесту я проникся повагою до "Адреналінів" не лише як до спортсменів, а й як до організаторів.
Все було як за годинником. Приємно брати участь в подібних змаганнях.
Дуже сподобались завдання і складність діставання підказок на деяких КП. За техніку окремий респект.
Щодо того, що команди знаходять КП завдяки іншим командам.... Так завжди було, є і буде. Комусь везе, комусь - ні. Це змагання. Від цього не застрахований ніхто. Судіть самі, ми ідемо по стрілочках, іти нам ще багато поворотів і раптом бачимо, що на одному місці товчеться команда, яка рухалась перед нами. Моя реакція: звичайно я піду далі по стрілочках :D З іншого боку, можна задати запитання команді, яка "спалилась". Навіщо було маячити кілька хвилин на одномі місці і світити на всі боки своїми крутими галогенками? Або коли команда падає на хвіст - можна прискоритись, можна поїхати спеціально не туди, щоб збити з пантелику, можна зупинитись на 2 хвилини і побачити що буде далі. Це гра... от і грайте ;)
Ми, коли виходили з повороту на КП "Очисні споруди", повимикали фари і пішки повільно "виповзали" з-за забору. Коли побачили, що нікого немає, швиденько посідали на байки і погнали далі.
З того, що не сподобалось - КП "Молокозавод" :D Але...
Я не буду такий категоричний у своїй критиці. Кажу не як автор двох "молокозаводів", а як "жертва" кількох інших. От скажіть, що заважає команді зателефонувати до організаторів і запитати, де знаходиться КП? Вони скажуть. Можете після фінішу посперечатись щодо доцільності ставити штраф тощо. Ми, наприклад, приїхали на справжні очисні споруди. Хвилин 5 пошукали і подзвонили суддям. Сказали: "Ми на очисних спорудах, правильно?" Нам відповіли: "Правильно" (бо це ж і була правда). Потім ми запитали: "То скажіть де лежить підказка". От після того ми і взнали, що це трохи не там. Але ж орги сказали на старті, що якщо ви розгадали правильно місце, то дізнатись про точне місцезнаходження підказки ви можете за якихось 5 хвилин штрафу. З 2-ма зайвими кілометрами це не така вже й велика ціна "молокозавода". Не треба просто друшляти.
Не содобався клад. Ідея гарна, але зі знаком, як на мене, вийшло трохи невдало. Треба, щоб було щось більш конкретніше, аніж просто палки. А може тому, що 40 метрів - це забагато. По суті вийшло так, що перед фінішом по парку шарились 4 команди і майже годину шукали клад. Вже в цьому випадку стояло питання не "хто швидший" чи "хто розумніший", а "кому більше повезе"...
А загалом, я задоволений як велике рожеве порося :)
Квестам в Луцьку - бути, бо це велике щастя для всіх велосипедистів.

difoto:
Арганизатары - мегажирный плюсадин вам! Плачу и рыдаю, что долбаное колено не дало поучаствовать :*(
Почерпнул массу полезного креатива!

Квест засчитан, организаторы постарались на славу, выложились на 100%! Было чётко видно командную работу организаторов + профессионализм.
Чувствую себя ущербно по сравнению с ними: жалел вас, байкеров. А эти не побоялись и в г@внище послать, и по верёвкам запустить, и всё это на грани либо "зафукают", либо "вау, как офигенно!"
Одним словом - молодцы!

spasik:
По-перше, всім дякую за участь, за проявлену силу волі та поблажливе ставлення до організаторів!!!
По-друге, хочу привітати переможців, всіх тих, хто пройшов всю дистанцію, і навіть тих, хто подолав лише одне коло - це вже варте поваги!!!
І по-третє, хочу подякувати як за хороші відгуки, так і за критику!!!
Як організатор ставлю собі тверде 4 за організацію квесту (по 5-ти бальній шкалі). Можна провести квест краще - але провівши квест разів 5, набравшись досвіду, за умови нормального фінансування, а не вкладення своїх грошей, і за умови великого організаційного комітету з суддями і контролерами на КП. Хто не згідний, скажу просто: спробуйте провести краще, я прийму участь! :)
Згідний з усією критикою, що лунала в сторону організації. Так, були промашки, із очисними спорудами насамперед, та прорахувати всі моменти і форс-мажори в такій грі, як квест, надзвичайно важко, майже неможливо. Можна знизити до мінімуму, звичайно ж, за умови досвіду.
На рахунок загадок. Тут всім не догодиш, спробуйте скласти загадку - і не надто важку, і не легку, і для всіх зрозумілу. Важка означає тупа, легка - ще більш тупіша, і причому ступінь легкості та важкості для всіх різний: хтось не знає де був "Комсомолець", хтось не знає жарт про Наполеона, комусь подобається те, щоб дістати завдання, треба щось зробити для цього, а хтось сприймає екскурсію в трубу як образу. Це зовсім не означало ідіть нах :) Кого це стосується, зрозуміє :) Добре, хоч технічні етапи всім сподобались. Чи є такі що ні? :) І про поетизацію загадок. Відповідь для цінителів поезії - ці загадки писались не для конкурсу поетів, а для оригінальності подачі загадки, створення відмінного від інших лиця квесту. Знову ж кажу, хто може краще - покажіть своє вміння! З радістю прийму участь! :)
І фразу на рахунок "наводок"... Образлива, навіть не хочеться коментувати :( Якщо хтось, вклавши 5грн., їхав тільки за призом - мені вас жаль! Грошові призи отримали 6 команд (правда, шостій дістались зібрані копійки), а зібраних грошей вистачило тільки на половину призового фонду. Так що не треба про "наводки", будь-ласка, образливо!!! :(
Тому вважаю, що загалом - як для першого разу - все вийшло добре. ТВЕРДЕ добре! :)
І як я тепер розумію попередніх організаторів!!! Вибачте, якщо я вам говорив щось погане! :)
1. Вітаю команду "Фаворит" - ви дійсно сильні!!! Тільки, Діма, не будь Патрайом, я тебе прошу! :)
2. Команда "Друїди" - молодці!!! Відчувається досвід проведення квестів Юрою, розумієш, що як робиться, і як мислить організатор :)
3. Команда "Степ" - тихо ,спокійно, без паніки і метушні. Супер! :)
4. "Збірна команда кладокомбінату" - BEST! У кінці квесту я почав за вас вболівати :) Жаль, що вам так не пофортунило, ви були достойні першого місця!!! :)
5. "Вортекс" - ну, я вами захоплююсь!!! Дійсно достойний результат, я вас недооцінював!!! :) Сісти вперше за стільки років на веловипед і проїхати 70 км по нічному місту важко навіть досвідченому велосипедисту! :) Юра, тобі теж велике ДЯКУЮ за участь, приїжджай ще. Надіюсь, тобі сподобалось :)
6. "Луцькі райдери" - без вас було б погано :) Ледь не порвав живіт зі сміху :)"Ким хоче бути піонер? Вожатим!!!" - фраза ночі!!! :) Супер! Плюс стільки проїхати на непристосованому до такого велосипеді - треба бути справжнім "залєпком" :) Гарна команда!!!
7. "Юля Тимошенко" - чесно, думав, ви мене поб'єте :) Напевно, все місто прочесали :)
8. "Хранителі" - дарма ображаєтесь, наступного разу обов'язково виграєте! :)
9. "Три Товстуни" - вибачайте, квест був зроблений трошки не під вас! ;) Чув, як ви розгадуєте, був вражений: розклали все по поличках, відгадали, поїхали! Мегамозг!!! :)
10. "Тверді соски" - Мартенз, чекав від тебе більшого, та всеодно ви супер! :)
11. "Вовки" - таким людям треба давати призи тільки за те, що вони приймають участь. За мужність! Дійсно сильні :)
12. "Крошу" - в вас все ще попереду! Головне, щоб сподобалось! Дерзайте! :)
Ще раз дякую всім за участь!!! Буду чекати ваших квестів!!!

Обговорення на форумі (більш детально)

Фотоальбом (D@ve)