Критика та дифірамби

FKCX_half:

Классно, но мало...

asder:
Чудовий квест! :) Велике спасибі організаторам. Досить швидкий і завдання цікаві.

З приводу "фе". Думки вголос з приводу деяких моментів.
Міст над Стирем на вул.Шевченка виявився дуже вдалим сховищем двох пляшечок. Це викликало неабиякий затор пачки команд :) Те що пляшка вісить так само, як на ЖД мосту - думка була зразу, але ретельні пошуки виявились неретельними... І поки ми обчесували місцевість і таки вирішили брати підказку... А коли виявилось що пляшечок дві... ууу :)
Аналогічний "сюрприз" чекав на ківерцівському мосту. І якщо там вже нічо не вісіло, то лежало, і лежало зовсім у неочікуваному місті. Після наводки, що пляшка біля стовбчика, ми ще п'ять хвилин його шукали...
Не менше нас озадачив пошук кода :) На карті було явно тицьнуто на приміщеня туалету, і точка біля входу що ближче до пр.Молоді. Плюс "код на стіні". А він виявився на клумбі, яка біля іншого входу. Звичайно, його треба було сховати... але... клумба - не туалет і не стіна... Тобто наводка нас збила, і ми не там шукали.
Важко прийти до єдиного висновку з приводу цих перешкод, але - дуже відчуваються труднощі пошуку підказки, коли КП має велику площу і нема ніяких точних наводок з приводу можливого її розміщення (або сама наводка надто точна, а брати треба ширше). Особливо це лякає в темноті. Але цей квест виявився загалом досить освітленим :) Тому на це гріх нарікати.
І все було б добре, якби через ці труднощі в пошуку команди не зустрічались :)
Тим не менше, цей велоквест загалом (мені і не тільки) видався дуже прикольним, і проблема проходження, можливо, мала більш стратегічний характер...

tursep:
Так як для мене це був перший квест, то я не маю, з чим порівнювати. Можливо, в кого досвіду більше, чи ще по якимось причинам хтось має іншу думку, але квест зачьотний :) Я висловлюю щире захоплення командою "арганизаторов", які приготували справжнє свято для ніг і голови . Хочу подякувати за цікаві завдання, за те, що зібрали таку кількість байкерів, за абсолютно нові і неповторні відчуття від виконання завдань.
Навіть сьогодні цікаво пройтись і подивитись на листочок на огорожі з написом "Дневной Дозор". От цікаво, що подумає людина, яка знайде ще диск, що продовжує висіти біля "вєщдоків"? Таємничий голосо незнайомця, який розказує де можна найти те, що ти шукаєш  :D

Арганизатары адназначна плюс адин!!!

Iron Death:

Квест сподобався! Прикольне завдання з пивом! ;) Походу ми останнє пиво забрали з Края ...ги.

Fr1end:

Дякуємо організаторам за квест! Завдання різнопланові й прикольні, але трошки мало.

difoto:
Пасиба всем за отзывы. Знаю, что есть недовольные (без этого никак), знаю, что были недочёты и глюки - будем исправлять дальше :)
Поздравляю призёров, всем остальным, доехавшим и не доехавшим, желаю побед в будущем!
P.S. Благодарности фирме "Велозона" за помощь в проведении и призы!!!

P.P.S. А вообще, моё мнение - любой квест хорош. Кто хочет играть - играет, несмотря на мелкие ляпы! Это тоже часть игры! :)

 

Обговорення на форумі (більш детально)

Фотоальбом Андрія Ковальчука (Andruha_gpz28)

Фотоальбом Дмитра Сандалова (difoto)