Критика та дифірамби

difoto:

Квест - БОМБА!
ЗЫ. Давно я так с Композитором не смеялся :D
После прочтения непройденного задания с первого круга - я бы сразу звонил :)
Мне мой моск ещё дорог, чтобы над ним так издеваться :D

slavalu:

Квест був цікавий, проте трошки забагато завдань ;)

ursa:

Угу, достатньо було б й однієї таблетки :D

Shkoder:

Hачну с негатива - "квест" был исключительно для тех, кто "в теме". Лично у меня было стойкое впечатление, что я купил диск с квестом, а мне всучили сборник заданий по истории и картографии, причём составленный студентом лингвистики :) А всё потому, что квест, imho, это задания на сообразительность, интеллект и эрудицию, а не тренинг по обшариванию сортиров или мифических "парков" (который так все называют). Далее, формат. 27 заданий - это более чем дофига. Даже при моём ночном режиме покатушки до рассвета - перебор, тем более по замечательной волынской сырости, которая достает даже через толстый термик.
Позитив - организовано всё было четко, старт дан вовремя, организаторы честно мерзли туеву хучу времени, терпели наши подколы, но не сдавались :)
Вывод - предстоит большая работа над ошибками. И квест №12 я буду ждать с огромным нетерпением
P.S. Организаторы - стопроцентно готы. Отсюда и выбранный сеттинг и много заданий о кладбищах :)

D@ve:

Погоджуюсь. Імхо, одного такого великого кола (на яке ми витратили близько 4 годин) було б цілком достатнього для команди.
Плюс доволі готично було поблукати по кладовищу в сиру ніч, проїхатись по туманному парку на Потебні і продиратись через той самий туман біля Стиря у пошуках плити підпільцям. Відморозив собі все, що міг (троха не розрахував з одежею). Так і не змогли знайти утрафіолетову лампу. В "Краї" на Шевченка була одна на всі 10 кас, і та не працювала (цікаво, як вони гроші перевіряють... :) Проте з одним закінченим кругом це не мало значення.

Tarikk:

Згоден, забагато завдань (як підказували - можна було розбити на 2-3 квести) + багато складних завдань + погода не сприяла довгим покатушкам + при такій температурі повітря МОЗОК просто переставав працювати...
Інше питання: при розгадці більшості завдань потрібно було проявити і кмітливість, і логіку, і ерудицію (що включає в себе і знання деяких фактів з історії міста). Команда "Вортекс" досить легко розгадувала майже всі завдання сама (не справились лише з бонусним завданням про релігійну громаду прогресивного іудаїзму... :) Команди "Адреналін" та "Бедрики" теж справлялись, в основному, самі...
На рахунок туалету біля "Батьківщини" - хто б з організаторів з власної волі поліз всередину, враховуючи менталітет нашого народу (хоч як це не прикро), коли люди (???) можуть нагадити посеред дороги... Логіка працює? Підказка лежить зверху, і, знову, підключивши ту ж саму логіку, отримуємо - лежить не на видному місці (залиш на видноті - через 10 хвилин завдань не буде). Далі по цьому питанню не продовжую - самі знаєте...
Багато завдань було пов'язано з картою - недарма цей елемент є обов'язковим у списку спорядження на квести ;) Відкривши карту, можна було досить легко знайти відповідь на кілька завдань, а не гнатися майже на інший край міста (коли один із можливих варіантів находився в межах 2-4 кілометрів... :)
Наступні зауваження?
P.S. Організатори не готи, і ніколи готами не були...

TreNeR:

Выскажу свое ИМХО
Участники квеста - молодые люди. Мало кто знает, что было в городе в 50-х годах (немецкое кладбище).
Ночной "парк" на Потебни - жуткое место. Тем более, что на карте никаких памятников не обозначено.
При чём подшипник к костёлу - я так и не понял.

Venom:

На рахунок організації, хлопці дійсно сиділи довго. Ми пройшли 1 коло до кінця, але кілька разів були змушені телефонувати до організаторів. Холод був собачий - якби не він, можна було б ризикнути та продовжити квест, але...
На мою думку, деякі завдання просто не були правильно сформульовані. Або просто ми не маємо такої логіки, яку мають організатори... Або...

slavalu:

Згідний завдань було багато! При умові швидкого розгадування та знаходження усіх КП (наприклад, 15-20 хвилин) вся дистанція бралась за 7-9 годин.
Не згідний з окремими учасниками, що завдання були не логічні і не цікаві.
Коментар про готів, по-моєму, недоречний взагалі: люди, яким страшно їздити по парку вночі або по меморіалу - нехай катаються вдень.
Про "підшипник Тренера" - щоб знати, для чого підшипник, потрібно пройти коло до кінця. Крім того, про бонуси нас попереджували ;)

TreNeR:

Подшипник предполагает намёк на ГПЗ ;) Если бы организаторы предупредили, что нужно на КП ещё что-то собирать (буквы, подшипники и т.д.) - другое дело.
Про "парк" на Потебни. Во-первых - это не парк!!! Во-вторых - гуляние ночью по лесу может добавить не только адреналин, а и покусаных бродячими собаками участников и неприятную встречу с местными бухающими гопниками (или нариками).
P.S. К немцам задания имели очень отдалённое отношение ;)
P.P.S. Про мемориал - некоторые уже сейчас не помнят, что в Луцке были улицы К. Маркса, Ф. Энгельса и т.д., а вы говорите про 50-60-е года ;)

Dr.Martenzzz:

А квест, на самом деле, очень интересен!
Молодцы, что использовали новые и незаезженные места.
Задания были логичны, но местами недоработаны. Задание про "кульок" возле "Новой линии" может стать очень хорошим примером правильного КП - то есть больше конкретики, пускай даже придётся пожертвовать загадочностю КП. Ключом может быть одно второстепенное слово, но оно должно быть.
И всё-таки, как для таких заморозков, следовало бы делать его покороче... А так +1

tais:

Уважаю труд организаторов! Спасибо!
Но... 9 часов ночного осеннего квеста - это очень много! Даже летом не у всех хватает терпения! А уж промозглой осенней ночью...
Что касается логики заданий, то тут главное, чтобы ТВОЯ логика совпадала с логикой ОРГАНИЗАТОРА. Очень просто. Если этого нет - кури бамбук!
Где-то в районе третьего задания стало очевидным, что победителем станет тот, кто просто доедет до конца!
Значит максимально быстро этот квест можно пройти таким образом (ОЗВУЧИВАЮ ДЛЯ ОРГАНИЗАТОРОВ)- получив задание, сразу обращаться за подсказкой (да, это 15 минут штрафа, но времени на поиски уходило больше). 3х8=24 (или 27 заданий), 24х15=360 минут (или 6 часов) + часа 2 на поездки! И всё!
Признайтесь - команды, проехавшие 2 круга - сколько звонили?
Но ведь ехали на квест не за этим - драйв, совместное обсуждение, отстаивание своей версии и т.д. Скажу сразу - драйва не было! Можно было и катать дальше - но стало скучно...

ursa:

"И всё!"
А фигушки! :)
Далеко не всё ;)
27х15=405 минут (6 часов 45 минут).
Один круг получился в районе 30-35 км (ну пусть чистых 25 будет). За час ночью больше 25 км проехать, мне так кажется, нереально. Итого, только на катание - 3 часа.
Поиск самих заданий - отдельная тема. Даже если взять, что ищутся они 5 минут (в среднем), то получается 135 минут (2 часа 15 минут).
В сумме - 12 часов :) Ну и чистого времени на покататься - чуть больше пяти часов...
Но какой интерес звонить и спрашивать, даже не подумав? Это уже не Квест получается, а гонка на время. Намного приятнее искать задания на неправильно отгаданном месте :)

BiO:

Одразу ж після перших завдань квесту стало зрозуміло, що попередні нас розслабили. Наша команда не очікувала таких за складністю завдань (хоча місця в Луцьку, хоч якось пов'язані з німцями, ми таки напередодні намагались повідшуковувати). Завдання, для яких потрібна була робота з картою - чи не найлегші, на мій погляд. На попередніх квестах карта майже не використовувалась (принаймні, нашою командою). За слова-легенди до завдання - окремий "+". Завдяки їм самі завдання знаходились досить легко, якщо правильно визначалось місце, на яке вказувала підказка.
Логіка завдань цього квесту дійсно різниться від попередніх. Але це не заважало її зрозуміти, правда розуміння приходило десь після 8-9 завдання (3 години їзди) і кількох дзвінків до організаторів.
Ми ("Степ") здались після проходження 1.5 кола і 6 годин їзди. Як показують результати, нам не вистачило якихось 1.5-2 години до завершення другого кола. Так що квест таки дійсно задовгий для нинішнього рівня підготовки (інтелектуальної і фізичної). Хоча якби вночі було тепліше на градусів 5-8 - все могло б скластись по-іншому.
P.S. А "Свистки", видно, дуже не хотіли їздити, раз почали придиратись до таких несуттєвих нюансів, як визначення "парк-ліс".

TreNeR:

Ну мы накатали около 30 км. Но дело не в том. В задании было чётко написано - "З якого парку такий чудовий краєвид? Підказка: під хрестом."
Насколько мне известно? в Луцке только два официальных парка. Если бы написали "з якого місця" - другое дело. Ну и про крест я вообще первый раз услышал. Да и Шкодер совершенно случайно видел этот крест один раз мельком (на карте его, кстати, тоже нету).
Я не придираюсь. Просто, ИМХО, организаторы слегка не учли мелкие нюансы ;)

tursep:

На кожному квесті можна знаходити як плюси, так і мінуси. Для мене в цьому квесті було більше плюсів, за що і дякую організаторам. От тільки шкода, що навіть 2-ге коло ми не доїхали до кінця і як наслідок було бажання в неділю, після кількох годин сну, продовжити пошуки КП :)
Надіюсь, негативні відгуки не відіб'ють бажання в майбутньому організовувати квести? Тим більше, з урахуванням зауважень в першому квесті все має бути чудово!

odna:

Досадная расточительность организаторов в количестве заданий.
Хватило б на 3 шикарных квеста.
Парадокс, но мне было очень скучно и холодно, несмотря на интересные задания и гонки.
Потрясла меня круглая улица, вокруг круглого частного двора. Много ранее невиданных мест Луцка открыли для себя. И кое-что из истории узнали.
Страх штрафов так въелся в нас, что долго тянули со звонками за подсказками, а надо было звонить и компенсировать недостаток конкретики в некоторых вопросах, не замёрзли б тогда.
Надеюсь, что негативные отзывы не отобъют у вас охоту к организации квеста. Обязательно буду участвовать в следующий раз. Постараюсь финишировать.

 

 

Обговорення на форумі (більш детально)