Звіти та фото

UB5PG:

ну...що сказати...
Дякую всім за гонку і компанію.
Особисто я відмаслав на славу, підвели не стільки ноги, скільки дихалка. На останній четвертині останнього кола здав одну позицію гонщику, що їхав за мною вроді з середини першого кола. Я подумав, що він з 35+ ))). Але результатом задоволений. Далі буде... :D

Dimaxa:

Гонка цікава, технічна, правда замахували ці "калдобіни" приховані травою, тільки надумаєш починати вкручувати і набирати маху, як починається розковбас.
Дуже підвели підалі, аля на одну сторону під контакти, на іншу топталки. Осікьки в мене поки контактних туфлів немає, витрачав багато часу, коли на розковбасі злітали ноги, і під гірку, пл@тська педаль, ставала саме стороною контакту.
Тепер зрозумів істину, що педалі повинні бути або контактні, або топталки. В урну 2-в-1.
Гонка видалась на славу, а враховуючи те, що то був мій перший виїзд на МТБ в крос-кантрійних перегонах, я навіть задоволений результатом. Тепер знаю, що робив не так, і де можна було поступити по іншому.
Набираємось сил, досвіду, та дихалки :)  
Дяка величезна організаторам. Луцький велорух набирає маху. Ура товарістчі!

Shkoder:

Я на КК-гонку выехал первый раз за свою "велокарьеру" и почувствовал, что сразу угодил в пекло. Матрасный проезд за пару часов до гонки и обзор трассы за пару дней до неё не дал и малейшего представления о реалиях. Первый круг прогнал неплохо, уложился в 10 минут с хвостиком, а вот после середины второго яростно хотелось бросить всё и сойти... Нагрузка казалась несоразмерной возможностям мотора. Зато третий круг прошёл просто сказочно, подтянулась техника и в моторе где-то включилась турбина, очень помогли и контакты, и технический уровень байка, но для себя я понял - для участия в подобных гонках нужно ездить быстро и по сложным трассам. Городские и загородные покатушки не дают почти ничего в плане подготовки... Разве что догонялки за kmd и Лексом по лесу :)
Другими словами, позавчера я получил возможность совсем по-другому проехать на байке. за что очень благодарен всем, кто принял участие в этой "инициации".

 

Фотоальбом Михайла Гаврилюка (mike525)

Фотоальбом Тіни (pauTinka)