Прес-реліз

"Велодень" у Луцьку відкриватимуть посли європейських країн
та голова Представництва Європейської комісії в Україні


24 травня в Україні проходить масштабна акція "Велодень". Чи не найцікавіший сюрприз до цього дня готують велоактивісти міста Луцька.

Приєднавшись до інших українських міст у проведенні традиційного велопробігу, Асоціація велосипедистів Луцька розширила програму до формату міжнародного велосипедного фестивалю "Велофорум - Луцьк - 2009".

Серед основних заходів "Велофоруму" - міжнародна конференція, на якій зацікавлені велосипедисти обговорюватимуть питання розвитку велосипедного руху в містах України та розвитку велосипедної інфраструктури. Досвідом поділяться представники міст Луцьк, Рівне, Дніпропетровськ, Чернівці, Київ, Ірпінь та закордонні гості з міста Люблін (Республіка Польща).

Родзинкою першого дня стане міжнародний велоквест по місту. Учасників квесту чекає інтелектуально-ектремальна пригода цікавими місцями Центрального парку та Старого міста. Вечір продовжать велосипедні розваги в одному з сіл на околиці міста, а також екстремальне нічне крос-кантрі.

Недільний ранок 24 травня розпочнеться з масового велопробігу до Всеукраїнського "Велодня" (очікується близько 1000 учасників). Посли країн Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщини, голова Представництва Європейської комісії в Україні та Луцький міський голова офіційно відкриватимуть це дійство. Велосипедисти з прапорами Євросоюзу та всіх країн-членів проїдуться центральними вулицями Луцька.

По завершенні велопробігу біля Луцька відбуватимуться екстремальні змагання "Крос-кантрі".

Впродовж двох днів на центральній площі міста відбуватиметься виставка-ярмарок велосипедів та фотовиставка "Велосипед - європейський транспорт".

Гостроту вражень додадуть рівненські тріалісти з показовою програмою, а серйозність велосипедних намірів місцевої громади підтвердить відкриття перших двох велостоянок, створених завдяки спільним зусиллям Асоціації велосипедистів Луцька та Луцької міської ради.

"Велодень" відбуватиметься в рамках проведення Днів Європи у Луцьку.

 

Координатори:
Дмитро Сандалов (091 3030081)
Юрій Моклиця (097 7854385)
www.avl.org.ua