Хроніки та медіа

ЗМІ про Велофорум:

Участь у конференції взяли велосипедисти із Луцька, Рівного, Ірпеня, Червонограда, Києва та інших міст. Також на Велофорум-2009 прибули гості із Любліна (Республіка Польща). Як розповів начальник відділу туризму та рекреації Луцької міськради Юрій Моклиця, основна мета заходу - об'єднання велосипедистів, обмін досвідом та контактами.

Отож, під час конференції Дмитро Сандалов розповів про досягнення Асоціації велосипедистів Луцька, якій цього року виповнився рік. За 2008 рік вони провели велодень, у якому взяло участь 400 учасників, та дванадцять нічних велоквестів. "Нам вдалось досягнути того, що тепер велосипед асоціюють не із дідусем на "Україні", а із активним засобом пересування", - підкреслив Дмитро Сандалов.

Також він розповів про найближчі цілі асоціації. Серед них - розробка велодоріжок, велопарк (байксіті), відкриття мережі велостоянок. За словами Юрія Моклиці, перші дві такі стоянки, які відповідатимуть усім нормам, встановлять уже завтра. Крім цього, до списку цілей президент асоціації додав ще одну глобальнішу - зробити Луцьк найвелосипеднішим містом України.

Основний шлях до досягнення усього цього начальник відділу туризму вбачає у тісній співпраці із владою. "Ми не Європа і не Америка. В наших умовах влада вирішує все", - зауважив Юрій Моклиця. Тому, на його думку, організації повинні шукати точки дотику із нею. Також підтримку можна отримати з боку бізнесу. Однак є один нюанс - ніколи не можна просто приходити і просити гроші, повинна бути налагоджена співпраця.

 

Фотоальбом Ярослава Волинця (yari4ok)

Фотоальбом Сергія Козера (Serg)

Фотоальбом Лопатіна (lao)

Фотоальбом Романа Петрука (kmd)

Фотоальбом Ярослава Ярощука (Yaryk)

Фотоальбом подруги odna

Фотоальбом на сайті Велодня