Анонс

КК парний марафон-естафета "11.14 p.m."


Як там всьо?

1. Сє буде режисьорське дєйство - "пьєса в парах" (в ролях - Маніак з Маніаком альбо Маніак з Дівчиськом) з долання біциглями лісу та поля протягом шістьох годин. Режисьори, як завше, АВЛ. Місце проведення імпрези - ліс та поле поблизу селища Лище. Одинадцятого місяця, числа чотирнадцятого об десятій годині і до ночі.
Напарники ся змінюють, здолавши трасу завбільшки тринайцять кілометрів, і так - по колу, аж допоки судді не крикнут "ФІНІШ" і помахают флагом "в клєточку".
Як сильно хто настирний і розум весь у ноги переїхав - той може їхать без заміни й наступнє коло й так аж до знуди, аби ж тілько напарнику дав їхать стілько само кіл, ну може на одне більш чи менш. Як буде хто з напарницею їхать, і сильно вже її шкодує - той мусів їй вступити чергу, лиш би вона проїхалась хоть зо чотири кола.

2. Стартуєм всьой гурбою в десять рівно!, так шо припертись на імпрезу треба не пізніш девьятой години, шоб устигнуть записаться. Записують і туткай на сайті попередньо, в інтернетах - прохання там одмітитись, шоб знати, на кілько персон їжі готувать.
Ітак, підходим до режисьорів того дійства, кажем ФІО, підписуєм паперу "єслі шо - то всьо я сам!", даєм пьядесят гривень, взаміну получаєм два номерки й принади, шоб вчепити їх до біцигля, перевіряєм його справність, чи не загубили шльома, розминаємось і ждемо сігналу.
За десять хвильок до початку вам дадут команду на построєння, вишикуют в ряд і всьо конкретно скажуть - де як пертись, куди звертати, як передати естахвету й де на трасі бочка із питвом, шоб поповнить силу. За пострілом мушкету всі маніаки починають рух, а режисьорскій годинник починає відлік.

3. На трасі не штовхаться, не матюгаться, вести себе чемно. Од сценарію по дорозі не відходить, кого помітять за сім - буде нещадно і з позором освистан і вигнан геть! Як ждеш партньора - то сиди тихенько, пий чай і не виходь на трасу. Хто фатально поломив собі біцигля - той може на одном їхать і з напарником міняться.

4. Опів на чверту режисьори закривают старт і ждуть , шоб всі доїхали. Хто з маніаків разом із напарником більше всього кіл проїде за весь час пьєси - той пошану, честь, хвалу дістануть. По тому всіх похвалим, нагородим, напоїм чаєм з плюшками і будем всі разом палить вечірню ватру.

Запрошуєм у гості всіх маніаків, шальоних біциклістів, панів, панянок, також немісцевих, спорцменів, вобшем всіх, хто має змогу та бажання крутить півдня педалі лісом й долиною!

Ваш діфото
інформаційний партньор - ursa & www.racing.lutsk.ua