Плюш ХС (7-й етап ЛКУ)

1. Що то всьо
"Плюш ХС" являють собою відкриті змагання з подолання місцевості на ровері або поряд з ним, як вже вийде.
Мета велоперегонів, як завжди - приємно та з користю для здоров’я провести час, ну і звісно, визначити, хто ж сильніший та спритніший.

Організує все те дійство гурток божевільних однодумців - "Асоціація велосипедистів Луцька", за сприяння спонсорів та друзів.

2. Де і коли

Змагання відбудуться на бездоріжжі поблизу села Гаразджа, що стоїть за 12 кілометрів від славетного міста Луцьк, 19 вересня, десь із 9:00 і донесхочу.

3. Куди можна записатись
Якщо ви хлоп, що може пертись у сідлі на гору заввишки з п’ятиповерхівку - вам у "Еліту", їхати 5 кіл по 4,6 км, години зо дві, може трохи менше.
Як ви панянка, що бажає на повну силу наповнити легені поліським лісом - вам теж в "Еліту", але вже в жіночу, і долати треба 4 кола по 4,3 км. За півтори години впораєтесь, думаємо.
І перших і других занотуєм результати і акуратно впишем у історію (а деяким і кухоль у подарунок дістанеться!)
"Любительниці" їдуть 3 кола по 4,3 км, займе то всьо годину часу.
Ну і на останок, якщо ви просто для забави та на втіху іншим вирішили погонитись лісом - вам у "Любителі", або, як маєте вже 40 років - у "Ветерани", здолаєте 4 кола по 4300 метрів трохи більш, як за годину - то і добре!

Усіх окремо ми запишем, навіть тих, кого на коло обігнали і не дали доїхати.

4. Як то всьо буде
Гонитись будемо гурбою, чітко та за планом, шо намальовано буде прямісінько на трасі - прапорцями й стрічками. Хто заблукає або ж з'їде вбік від основного шляху, буде битий патиками та з ганьбою зігнаний з дороги. То всьо буде чьотко слідкуватись. Лишок ви всі в курсі - не лаятись до інших, не штовхатись, як обганяють - дати шлях, тим більше як ти піший, а він - верхи. Як зламавсі - то лічися сам, або ж волай: "На помащь! Памагітє!"
Глядіти шлях можливо із вечора суботи і аж до старту, аби не знудило.
До лав скажених роверистів ся записати мусово із 9:00 і аж допоки ваша гуртківка не стартує.
А початок буде о десятій десь.
Спочатку пустимо панянок, тих ,шо не вельми божевільні, потім, об 11:00 , любителів скажених разом із ветеранами.

В 12:30 попечуть дівчата, ті шо з амбіціями , а після них вже їдуть справжні лосі - ті, хто воюватиме за кухля.

5. Хто тут має змогу записатись

Як ти здоровий хлоп, або дівчисько, шо мають повноліття, шолом , справного біцикля та наснагу - сміливо долучайся до імпрези, а як шіснайцять тілько маєш, то проси благословення в татка в паперовім виді.

6. Як дістатись немісцевим

На свято це ми фрахтували фіру з фірманом, що в будь-який час вас довезе з ровером разом до місця того дійства. Або із залізниці, або ж з готелю, де ми вас заселим попередньо. Є також місце для палаток та невеличкі номери в маленьких хатках на турбазі, прямо поруч з місцем старту.

7. Нотатка, для проформи

Хоч хазяї змагань все роблять, аби ви не лишили в лісі руки, ноги та інші органи, все ж маєте свою макитру на плечах і мусіте розуміти, що то є троха ризиковане заняття. Тому попросим вас до старту підписать паперу, про те, що їдете ви на власну відповідальність, страх і ризик і як шось там станеться із ровером чи вами - ми не винні.

8. Запис до перегонів
Щоб знати, кілько готувать сала на те свято, сильно просим всіх сходить отутачкі і підписатись на згоду в участі, будьте так ласкаві!
Ну а як не в змозі, чи нема того тирнету, то й на старті ми запишем ваше бажання ся змордувати. З 9:00 і аж до початку дійства.
Тілько першим вхід до свята буде зо гривень тридцять, а лишку в день імпрези - усі п'ятдесят!

І не забудьте взяти пашпорт чи яку паперу, що засвідчить вашу особу, так, про всяк випадок.

9. Непереборні обставини

У разі, як земля налетить на небесну вісь, або ж станеться яка революційна справа, почнуть стріляти, мерти з голоду, чи ще яка напасть (сніг, саранча, татари альбо ж комуністи) , тоді імпреза буде перервана і всіх запрошуєм до шинкаря. Але без паніки, всьо буде чотко!

10. Як буде після свята
Одразу після фінішу оголосим, хто як проїхав тоє все, а також нагородим переможців. Елітні хлопці та дівчата, ті шо першими здолають тії гори-доли, отримають по призовому кухлю.

Медальки роздамо із першого по третє місце, а грамоти і оплески отримають навіть шості!

Ну і головне: запрошуємо щиро в гості до Волині! Ми не такі страшні, як дехто каже, землі мальовничі тут, люди - привітні…